دانلود افزونه WooCommerce Colors

دانلود افزونه WooCommerce Colors

سفارشی سازی رنگ ها در ووکامرس

ایجاد یک رنگبندی مناسب و خوب  باعث میشود تا کاربرانی که به وب سایت شما مراجعه میکنند احساس خوبی داشته باشند و آمارها نشان میدهد وقتی کاربران به یک وب سایت با محیط زیبا با رنگبندی مناسبی وارد می شوند میزان رضایت آن ها بیشتر بوده و در نتیجه زمان بیشتری را در سایت می گذرانند و هرچقدر کاربران زمان بیشتری را در یک وب سایت سپری کنند این یعنی امتیاز بالا برای وب سایت از نظر موتورهای جستجو.

طبق آمارها مشاهده شده است که حتی اگر مطالب وب سایت کمتر بوده باشند و در واقع محتوای زیادی نداشته باشد ولی دارای محیطی زیبا از نظر گرافیکی بوده باشد باعث میشود کاربران در سایت گشت بزنند و از بخش های مختلف وب سایت دیدن کنند.در کل باید بدانید که ایجاد یک ترکیب رنگی مناسب برای بازدید کنندگان وب سایت شما بسیار بسیار مهم است خصوصا این که وب سایت شما یک سایت فروشگاهی بوده باشد. وقتی که وب سایت خود را با ووکامرس و در وردپرس راه اندازی کرده باشید باید گفت که کار راحتی را در پیش دارید.

چرا که با نصب یک افزونه کاربردی به نام woocommerce colors میتوانید قابلیت سفارشی سازی رنگها در سایت را تا حد بالایی افزایش داده و بخش های مختلف وب سایت فروشگاهی خود را از نظر رنگبندی تغییر دهید.پس همین حالا این افزونه کاربردی را در سایت وردپرسی فروشگاهی خودتان نصب کنید و شروع کنید به ایجاد رنگبندی مناسب و سفارشی سازی رنگ ها.

  دانلود افزونه woocommerce color

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *