در این بخش مهمترین قوانین و مقررات سایت را مشاهده میکنید و پیشنهاد میکنیم که قبل از استفاده از وب سایت این قوانین را حتما مطالعه فرمایید.

با درود خدمت شما کاربران عزیز و محترم وب سایت cws، خوشحالیم که ما رو انتخاب کردید

قوانین همیشه باعث میشود که بتوانیم هدفمند و درست و بنابر چهارچوب کارهای خود را انجام دهیم، بنابراین ما هم برای این که شما عزیزان بدون نگرانی و به راحتی بتوانید از وب سایت استفاده کنید قوانین سایت را درج کردیم که کاربران موظف هستند که در چهارچوب این قوانین از سایت استفاده نمایند و هم این که در زمان خرید و تهیه آموزش خیالتان از بابت این که وب سایت چه قوانینی را در رابطه با خدمات و محصولات مورد ارائه داردT راحت بوده باشد. پس در ادامه به دقت قوانین را مطالعه کنید

قوانین مهم استفاده از وب سایت :

 1. وب سایت cws یک وب سایت ارائه خدمات آموزشی و انجام پروژه می باشد که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت کرده و در چهارچوب مشتری مداری فعالیت خود را ادامه میدهد.
 2. در زمان خرید ،کاربران موطف هستند که به آدرس بانکی صحیح درج شده در صفحه پرداخت دقت نمایند و حتما باید در زمان پرداخت باکارت، اطلاعاتی مانند شماره کارت – رمز دوم کارت و … را با استفاده از صفحه کلید مجازی که صفحه پرداخت در اختیار میگذارد، مبلغ خود را پرداخت نمایند، در غیر این صورت هرگونه سوء استفاده از کارت کاربران عزیز توسط مجرمان اینترنتی بر عهده خود کاربران است.
 3. وب سایت cws موطف است که یک بستر امن را برای کاربران سایت ایجاد نماید و برای همین هم گشت و گذار در وب سایت و خرید محصولات در صفحات امن صورت میگیرد و تمامی سعی بر این است که امنیت بازدید کنندگان و مشتریان وب سایت به خطر نیفتد.
 4. وب سایت cws فقط و فقط با دامین https://clientwebserver.ir  در دسترس است و هر نوع تغییری در آدرس به هیچ عنوان مورد تایید مدیریت سایت نیست. ( حتی کوچکترین تغییرات مانند یک نقطه در آدرس اصلی سایت) مورد تایید نیست و این وب سایت فقط با آدرس اینترنتی اعلام شده در دسترس می باشد ، لطفا به این مهم توجه بسیار فرمایید.
 5. در صورتی که خدمات و یا دوره ی آموزشی را خریداری کرده و پرداخت را با موفقیت انجام دادید ولی لینک دانلود نمابش داده نشد بدون نگرانی از بخش تماس با ما وضعیت را به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.
 6. لطفا در زمان ثبت اطلاعات برای ثبت نام از اطلاعات صحیح استفاده کنید تا بتوانیم با مشتربان در ارتباط بوده و کیفیت خدمات و محصولات را بسنجیم
 7. در صورت شرکت در بخش دیدگاه ها ( نظرات ) به هیچ عنوان از کلمات توهین آمیز استفاده نکنید و احترام طرف مقابل را باید داشته باشید ( در غیر این صورت کاربر حذف میشود ) . همچنین در صورت نارضایتی از خدمات آموزشی و یا محصولات لطفا از بخش تماس با ما مسئله را اطلاع دهید.
 8. در صورتی که بعد از خرید دوره ی آموزشی از کیفیت آموزش ناراضی بودید میتوانید با ذکر دلیل به ما اطلاع دهید تا علاوه بر عودت مبلغ شما –  دلیل مشکل مورد شناسایی گردیده و اصلاح شود، زیرا همواره هدف ما ارائه آموزش و خدمات بهتر است تا بتوانید به یک متخصص تبدیل شوید، نه فروش محصولات آموزشی.
 9. این وب سایت پروژه های طراحی وب سایت و برنامه نویسی تحت وب را نیز در کنار خدمات آموزشی انجام میدهد. در مورد انجام پروزه ها باید بدانید که فقط و فقط پروزه های برنامه نویسی و طراحی وب سایتی که مطابق با قوانین بوده باشد ( قانونی بوده باشد ) انجام میشود و به هیچ عنوان خدمات طراحی وب سایت های شرط بندی – پیش بینی و پیش گویی و …. انجام نخواهد شد، لطفا در این خصوص پیام و در خواست انجام پروژه ارسال نفرمایید ، چرا که چنین پیام هایی حتی پاسخ داده نمیشوند.
 10. سعی این وب سایت افزابش دانش فنی افراد علاقه مند به حوزه برنامه نویسی و طراحی وب سایت و همچنین الکترونیک بوده و فقط در این حوزه فعالیت خود را ادامه خواهد داد.
 11. لطفا قوانین را به درستی مطالعه کرده و سپس از خدمات وب سایت به خوبی استفاده کنید. در صورت عدم مطالعه قوانین عواقب آن بر عهذه کاربران است.
 12. در صورت تغییرات در قوانین ، این قوانین جدید در این صفحه درج خواهد شد.

قوانین  مرجوع کالا 

در اینجا هم قوانین کوتاه را در رابطه با پشتیبانی از کالاها و مرجوع کالا و محصولات را مشاهده خواهید کرد…

وقتی که محصولی را خریداری میکنید اگر محصول مشکلی داشته باشد باید حداکثر تا ۷ روز کاری موضوع را به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.بعد از گذشت ۷ روز دیگر امکان بررسی کالا و مرجوعیت وجود نخواهد داشت.

محصولی را که خریداری کرده اید اگر مشکلی فنی داشته باشد میتوانید در زمان کمتر از ۷ روز به ماگزارش کنید و بعد از گزارش به سرعت رسیدگی میشود. شیوه رسیدگی به این صورت است که اگر محصول ایراد شرکتی و فنی داشته باشد و این ایراد از طرف کاربر و خریدار ایجاد نشده باشد شامل گارانتی بوده و تعمیر و یا تعویض می گردد و هزینه تعویض و تعمیر برای خریدار وجود نخواهد داشت و به رایگان انجام می شود.

در صورتی که محصول به دلیل عدم استفاده صحیح و یا عدم اطلاع از شیوده نصب و راه اندازی دچار خرابی و  ایراد شود بازهم امکان تعمیر و یا تعویض وجود دارد ولی این تعمیر و یا تعویض شامل هزینه خواهد بود که این هزینه در زمان انجام کار مشخص میشود .از آن جایی که هدف ما این است که شما عزیزان بدون مشکل بتوانید محصولات را مورد استفاده قرار دهید سعی بر این است که تا حد امکان رایگان انجام شود ولی اگر هم هزینه ای داشته باشد این هزینه بسیار کم و معقول بوده باشد.

در نظر داشته باشید که راهنمای روش استفاده و نصب و راه اندازی همراه هر محصول وجود دارد و به این ترتیب با دقت میتوانید یک محصول را نصب و راه اندازی کرده و مورد استفاده قرار دهید

در ابتدا کوتاه و مختصر به موضوع همکاری با وب سایت و کسب درآمد از سایت cws می پردازیم 

در وب سایت cws قابلیتی وجود دارد که شما میتوانید به عنوان همکار و بازاریاب به فعالیت بپردازید و کسب درآمد کنید.میزان درآمد شما محدودیت ندارد و از 10 هزار تومان تا چند میلیون تومان می تواند متغیر باشد که بستگی به فعالیت و کار و تلاش شما دارد.اگر خودتان دارای صفحات اجتماعی مانند فیسبوک - اینستاگرام و .... هستید خیلی راحت تر خواهید توانست درآمدهای زیادی را کسب کنید و حتی به عنوان شغل اول خود به این درآمد نگاه کنید.

درآمدی که در این وب سایت کسب میکنید به صورت درصدی حاصل از فروش محاسبه می شود که درصد فروش شما از هر محصول 10 درصد است.مثلا اگر شما محصولی از وب سایت را بفروشید که قیمت 100 هزارتومان دارد ، مبلغ 10 هزارتومان به عنوان کمیسیون ( درآمد حاصل از فروش ) به شما تعلق می گیرد و خب مشاهده میکنید که درآمد بسیار خوبی است وقتی تعداد فروش های بالایی داشته باشید. به جراُت میتوانیم بگوییم که کمتر وبسایتی است که چنین درصدی را برای همکاران در نظر بگیرد و اگر یک جستجو کنید خواهید دید که 90 درصد وب سایت ها درصدهایی مانند 2 درصد - 5درصد و چنین درصدهایی را برای بازاریابان و همکاران سایت در نظر گرفته اند.

موضوع بعدی که باید بدانید این است که در سایت سیستمی وجود دارد که وضعیت فعالیت همکاران فروش را می سنجد و امتیاز دهی میکند.اگر فعالیت شما زیاد بوده باشد و امتیاز بالایی را نسبت به دیگران داشته باشید وارد مرحله بعدی ( Level 2 ) می شوید که در این صورت درصد تعلق گرفته به شما حاصل از هر فروش به 15 درصد افزایش خواهد یافت و هر چقدر فعالیت خود را افزایش دهید درصد بیشتری برای هر فروش به شما تعلق می گیرد که درآمدهای واقعا بالایی را میتوانید به این صورت برای خود برای همیشه داشته باشید.پس اگر به دنبال کسب درآمد اینترنتی هستید که برای همیشه وجود داشته باشد همین حالا بازدن دکمه زیر وارد بخش ثبت نام همکاری در فروش شوید و کسب درآمد خود را شروع کنید، هر دقیقه که می گذرد شما میتوانید درآمد کسب کنید. به محض ثبت نام و ورود به پنل کاربردی خودتان ، یک لینک انحصاری برای شما تولید می شود و در پنل کاربری در اختیار شما قرار می گیرد که این لینک همان لینک همکاری شما است و باید شما این لینک را در اختیار افراد و شبکه هایی که میخواهید بازاریابی کنید قرار دهید تا مشتریان شما با استفاده از این لینک وارد سایت شوند تا به عنوان مشتریان شما تشخیص داده شود و در صورت فروش، درصد حاصله به حساب شما واریز گردد.

آموزش کسب درآمد از لینترنت

نکات مهم برای شروع همکاری و کسب درآمد

1 - درآمد حاصل از فروش شما به صورت درصدی خواهد بود که این درصد در نظر گرفته شده بابت هر فروش 10% می باشد. یعنی وقتی محصولی توسط شما فروخته شود، 10% از مبلغ به کیف پول شما در پنل کاربریتان در وب سایت واریز می شود که میتوانید برداشت کنید.

2 - وقتی که ثبت نام را کامل کردید و وارد پنل کاربری خود شدید ، یک لینک منحصر به فرد مخصوص شما تولید شده و در پنل کاربری خود میتوانید این لینک را ببینید.کاری که شما باید انجام دهید این است که وقتی میخواهید یک مشتری را به وب سایت cws هدایت کنید تا خرید کند باید این لینک را به مشتری بدهید تا از طریق لینک اختصاصی شما وارد سایت شود.چون این لینک مخصوص شما هست ، هر مشتری که با استفاده از لینک شما وارد سایت شده باشد و خرید انجام دهد، درصد حاصل از سود فروش به حساب شما اضافه خواهد شد و به این طریق است که تشخیص داده میشود که آیا فروش از طرف شما بوده یا خیر.از آنجایی که این لینک به عنوان لینک مخصوص شما است هیچ تداخل و مشکلی وجود نخواهد داشت. هر کسی که به عنوان همکار در این وب سایت ثبت نام میکند به این طریق لینک منحصر به فرد خودش را خواهد داشت که حاوی شناسه مخصوص است و هرکسی به صورت جداگانه تمام فرایندهای کاری خود را ( اعم از سود حاصله - میزان درآمد کسب شده و آمار بازدید )، درپنل کاربری  به راحتی مشاهده خواهد کرد.

3 - مبالغ خود را به دو حالت هفتگی و یا ماهیانه میتوانید برداشت کنید. ولی باید در زمان ثبت نام به عنوان همکار ، شماره کارت خود را وارد کنید تا مبالغ درآمد شما به حسابتان واریز شود. همچنین محدودیتی در واریزی مبلغ وجود ندارد.یعنی شما چه 10 هزارتومان درآمد داشته باشید و یا 1 میلیون تومان ، این مبلغ در زمان مقرر به حساب شما واریز خواهد شد. در این وب سایت ، واریزی ها به صورت پیش فرض به صورت ماهیانه به حساب شما انجام می شود ولی میتوانید درخواست ارسال کنید تا مبالغ به صورت هفتگی برای شما واریز شود.

4 - هر چقدر فعالیتِ بیشتری داشته باشید و محصولات بیشتری را به فروش برسانید از امتیاز بیشتری برخوردار خواهید شد و نتیجه این که به سطح دو ارتقاع پیدا میکنید.وقتی به همکار سطح دو برسید از این پس درصد دریافتی شما بابت فروش افزایش خواهد یافت و به 15 درصد می رسد.

5 - درصد فروش شما از مبالغ پرداختی نهایی محاسبه می شود که توسط خریدار پرداخت شده است.به عنوان مثال اگر قیمت یک محصول 200 هزارتومان باشد،و خریدار در زمان خرید از کد تخفیف 20 درصدی استفاده نماید خب پرداخت نهایی مشتری می شود 180 هزارتومان و درصد دریافتی شما به عنوان همکار از آن 180 هزارتومان محاسبه می شود نه 200 هزارتومان. ولی اگر مشتری در زمان خرید از کد تخفیف استفاده نکند و مثلا همان 200 هزارتومان را کامل بپردازد آن وقت درصد شما از 200 هزارتومان محاسبه می شود که این یعنی درآمد شما به عنوان همکار دقیقا و خالص از میزان فروش خواهد بود که به راحتی میتوانید درآمد های زیادی را به این طریق کسب کنید. هدف ما این است که تمام زوایای همکاری مشخص باشد و ابهامی وجود نداشته باشد و به این دلیل تمامی موارد مهم را به دقت در اینجا آورده ایم.

6 - وب سایت cws تمام مدت با استفاده از سیستم های خود کار عملکرد همکاران را در شبکه های مختلف ردگیری میکند . اگر مشاهده شود که هر یک از همکاران از وب سایت به هر نحوی سوء استفاده کرده است و یا کاری خلاف قوانین کشور انجام داده است ، وب سایت CWS این اختیار را دارد تا حساب همکار را مسدود کند و در صورت لزوم موارد را به صورت قانونی پیگیری کند. البته در صورت مشاهده هر گونه مشکل در ابتدا مورد به همکار تذکر داده می شود و اطلاعات در اختیار همکار قرار می گیرد تا مشکل برطرف شود ولی اگر اقدامی مثبت از سمت همکار دیده نشود مورد مسدودیت انجام خواهد شد. البته شما برای انجام هر نوع بازاریابی برای فروش محصولات این سایت و انجام یک همکاری خوب و پر سود آزاد هستید که از راه کارهای خود استفاده کنید که اجازه میدهد خلاقیت های خوب خودتان را پیاده کنید، مورد فقط به جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی برنامه ریزی شده است.

7 - شاید سوال خیلی از عزیزان این باشد که چگونه به وب سایت cws اعتماد کنیم؟ که مبالغ درآمد ما را پرداخت میکند.در این مورد باید بگوییم که وب سایت cws سال های زیادی است که فعالیت میکند و شما میتوانید در سایت های نمایش اطلاعات دامین تاریخ فعالیت سایت را مشاهده کنید.همچنین وب سایت cws دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن بود و به صورت رسمی در زمینه آموزش الکترونیک و رباتیک - برنامه نویسی و اینترنت اشبیاء فعالیت میکند که در این موارد هم دوره های آموزشی به صورت آنلاین برگزار میکند و هم محصولات مورد نیاز را به فروش می رساند. برای اطلاع شما عزیزان باید عرض کنیم که شما میتوانید فعالیت و وضعیت وب سایت را با کلیک بر روی لوگوی نماد اعتماد مشاهده کنید و در صورت وجود تخلف در این سایت در ابتدا از طریق بخش تماس با ما پیام ارسال کنید و مشکل خود را بگویید و از آن جایی که بخش تماس با ما در این وب سایت به واحد مدیریت متصل است بنابراین مدیریت در اولین قدم در جریان مشکل شما قرار خواهد گرفت و فورا رسیدگی خواهد شد. 

همچنین به زودی پرداختی های انجام شده توسط CWS به همکاران فروش ، در سایت قرار می گیرد تا شما شاهد پرداخت های انجام شده باشید و خیالتان راحت باشد.هدف وب سایت cws ایجاد یک واحد برای پیشرفت در زمینه فناوری های هوشمند سازی  - آموزش الکترونیک در زمینه های مختلف و آموزش برنامه نویسی می باشد و در این راه از تمامی افرادی که علاقه مند به این موضوعات هستند به طریق مختلف حمایت میکند  و برای همین تمامی قوانین را اگر بازنگری کنید تماما در راستای راحتی شما همکاران عزیز برنامه ریزی شده است.

8 - در صورتی که مواردی به قوانین این صفحه اضافه شود و یا مواردی تغییر کند ، شما به راحتی میتوانید با مراجعه به همین صفحه این تغییرات را مشاهده نمایید و همچنین در صورت وجود هر گونه سوال و هر مورد دیگری میتوانید از بخش تماس با ما ،سوال و یا مشکل خود را مطرح کنید تا رسیدگی شده و پاسخ داده شود.

در پایان باید بگوییم که خوشحالیم همکاری با وب سایت cws را شروع میکنید و امیدواریم اوقات خوشی را در کنار ما داشته باشید.