افزونه نمایش یک دسته بندی در یک برگه خاص

افزونه نمایش دسته بندی خاص در برگه

آموزش نمایش پست های دسته ای خاص در برگه به صورت شبکه

امروزه استفاده از وردپرس برای راه اندازی وب سایت بسیار فراگیر شده است و شما هر نوع وب سایتی را میتوانید با استفاده از وردپرس به راحتی راه اندازی کنید. وقتی که وب سایت خود را راه اندازی میکنید با هر موضوعی ،وب سایت شما معمولا دارای بخش مقالات خواهد بود.روش کار به این صورت است که معمولا یک دسته بندی به نام مورد نظر مثلا ” مقالات طراحی وب ”  را می سازیم و نوشته هایی که به صورت مقاله هستند را در زمان انتشار به این دسته بندی اختصاص میدهیم.

بعد از انتشار مقالات مورد نظرمان وقت آن میرسد که این مقالات را در یکی از برگه ها ( صفحات ) به نمایش بگذاریم تا کاربران و بازدید کنندگان بتوانند به مقالات و مطالب دسترسی داشته و مطالعه نمایند.راه های زیادی برای به نمایش گذاشتن مطالب یک دسته بندی خاص در برگه ها وجود دارد که برخی از این راه ها با کدنویسی بوده و برخی دیگر با استفاده از افزونه و بدون نیاز به کدنویسی.

بهتر است بدانید که وردپرس پلاگین های زیادی را برای نمایش پست ها در برگه منتشر کرده است که ما در اینجا یکی از این افزونه ها را به شما معرفی کرده و روش کار با آن را نیز آموزش خواهیم داد تا به خوبی یاد بگیرید با استفاده از این پلاگین کاربردی مطالب یک دسته بندی خاص را به راحتی در برگه به نمایش بگذارید. پلاگینی که قصد معرفی آن را داریم Grig Plus  نام دارد که یکی از پلاگین های خوب در رابطه با نمایش پست های دسته بندی خاص در برگه ها می باشد که در ادامه و قبل از شروع آموزش برخی از قابلیت های پلاگین Grid Plus را برای شما بیان میکنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *