نظرات کار آموزان دوره تعمیرات پاور سوئیچینگ

حسن قدیم خانی
حسن قدیم خانیکارآموز دوره تعمیرات پاور سوئیچینگ
بیشتر بخوانید
سلام دوره تعمیرات پاور سوئیچینگ خیلی جامع و کامل بود و از زمانی که دوره را تمام کردم هر مشکلی که برخوردم داخل فیلم این مشکل را بررسی شده در نهایت از استاد عزیزم مهندس محمدی بابت پشتیبانی هایی که بیشتر انها در اوقات بد موقع شب است کمال تشکر دارم ارزوی موفقیت برای تیم زحمت کش cws

نمونه ویدیوی آموزش تعمیرات پاور سوئیچینگ

آموزش تعمیرات پاور سوئیچینگ

کسانی که به دنبال یادگیری الکترونیک و تعمیرات بردهای الکترونیکی هستن ( در هر زمینه ای از الکترونیک ) اولین چیزی که باهاش مواجه میشن بخش پاور دستگاه  هست. منبع تغذیه و یا همون پاور قلب تمامی دستگاه های الکترونیکی هست و هر دستگاه الکترونیکی که می بینید از موبایل و تبلت گرفته تا لوازم خانگی و یا کامپیوترها و لپ تاپ ها همگی دارای پاور و منبع تغذیه مخصوص خودشون هستن تا به خوبی کار کنن.در هر کدوم از دستگاه های الکترونیکی اگر به هر دلیل  منبع تغذیه  دچار مشکل بشه ، دستگاه دیگه نخواهد توانست که به کارش ادامه بده و از کار خواهد افتاد.

پس به همین دلیل شما قبل از این که تعمیرات خود یک دستگاه خاص رو یاد بگیرید باید بلد باشید منبع تغذیه اون دستگاه رو عیب یابی و تعمیر کنید.برای مثال اگر شما میخواید تعمیرکار کامپیوتر بشید و لپ تاپ و pc تعمیر کنید اولین قدم شما یاد گیری عیب یابی و تعمیرات پاور کامپیوتر هست.
خصوصا تمامی پارو های امروزی از شارژر موبایل گرفته تا تغذیه کامپیوترها و تلویزیون و … همگی نوع پاور سوئیچینگ هستن.بنابراین یادگیری کامل تعمیرات منابع تغذیه و پاورهای سوئیچینگ اولین قدم شما در زمینه یادگیری تعمیرات هست.

 

تعمیرات پاور و منابع تغذیه

هدف از آماده سازی این دوره ها، این هست که بتونیم نیروهای متخصصی در زمینه تعمیرات انواع منابع تغذیه تربیت کنیم تا تمامی علاقه مندان و تعمیرکاران الکترونیک بتونن به صورت حرفه ای هر نوع منبع تغذیه ای رو عیب یابی و تعمیر کنن.

دوره هایی که در اینجا مشاهده میکنید همگی کاملا کابربردی هستن و مباحث توریک نیست تا به راحتی کارآموزان عزیز بتونن با گذراندن این دوره ها وارد بازار کاربشن و به صورت حرفه ای هر نوع منبع تغذیه رو تعمیر کنن و درامد های بسیار بسیار خوبی رو کسب کنند. چون تعمیرات پاور و منابع تغذیه واقعا یک شاخه بسیار پر درآمد هست.

 عناوین دوره های تعمیرات  پاور و منابع تغذیه

آموزش تعمیرات پاور و منابع تغذیه

آموزش تعمیرات پاورهای سوئیچینگ

۸۶۵٫۰۰۰ هزار تومان