آموزش جامع gtmetrix

فیلم آموزشی gtmetrix

یاد بگیرید که وب سایت خود تان را به خوبی انالیز کرده و ایرادات آن را برطرف کنید.

همه کسانی که دارای وب سایت هستند در هر موضوعی که هست اولین هدفشان این هست که بتوانند وب سایت خودشون رو بهینه کرده و در ردیف اول صفحه گوگل قرار بدن. خب این که گوگل بخواهد چنین امتیازی را به یک وب سایت بدهد نیازمند تعدادی استراتژی ها می باشد که باید این استراتژی ها در وب سایت به خوبی رعایت شود و به  کار گرفته شود تا امتیاز بالایی را در گوگل به  دست بیاورد. اولین کاری که وب مستران و صاحبان وب سایت انجام دهند این  است که وب سایت خودشون رو به خوبی آنالیز کنند تا تمام ایرادات سئو و ساختار وب سایت مشخص شود و سپس باید  این مشکلات برطرف گردد.

موضوع اصلی در این  مورد خود ابزار می باشد، این که چه ابزاری را برای آنالیز وب سایت باید به کار بگیریم و از کجا اطمینان داشته باشیم  که یک  ابزار اطلاعات درستی از وب سایت می دهد و آنالیز صحیحی را انجام میدهد؟ خب در این مورد نمی توان به همه ابزارها اطمینان  داشت و بنابراین باید از ابزارهایی استفاده کنیم که بتوان به  درستی عملکرد آن اطمینان داشت تا بر اساس اطلاعاتی که میدهد تغییرات در وب سایت را اعمال کنیم.

GTmetrix

به جرات  میتوان گفت که جی تی متریکس یکی از ابزارهای بسیار قوی و قابل اطمینان در زمینه آنالیز وب سایت ها می باشد که شما میتوانید زیرو بم  یک وب سایت رو با استفاده از GTmetrix به خوبی تحت آنالیز قرار دهید و با استفاده از اطلاعاتی که از آنالیز وب سایت به دست می آورید تغییرات لازمه را در وب سایت اعمال کنید. کار کردن با جی تی متریکس کار خیلی سختی  نیست ولی خب نیازمند آموزش می باشد تا بتوانید از آن به درستی استفاده کنید چرا که برداشت اشتباه از اطلاعات آنالیز بسیار بدتر از آن است که کاری رو روی وب  سایت انجام  نداده باشید.

در باره ی این دوره ی آموزشی 

دوره ی آموزشی GTmetrix یکی از دوره های کاربردی می باشد که برای هرکسی که دارای  وب سایت است و یا کار وب مستری را انجام میدهد مهم بوده و  باید روش کار با این ابزار آنالیز آنلاین را یاد بگیرد تا بتواند به خوبی وب سایت خود را مدیریت  کرده و با بهینه کردن وب  سایت باعث دریافت امتیاز مثبت از گوگل شود تا در صفحه اول قرار بگیرد و خب وقتی وب سایتی در صفحه اول گوگل قرار بگیرد تجارت موفقی را میتواند داشته باشد. در این دوره آموزشی  شما به خوبی روش کار کردن با GTmetrix رو یاد  می گیرید و همچنین روش تحلیل نتایج آنالیز یک وب سایت رو هم خواهید آموخت و در نهایت به جی تی متریکس تسلط لازمه را پیدا میکنید و میتوانید به راحتی با آن کار کنید و با  به کار گیری این آنالیزگر در وب سایت خود و بهینه کردن وب سایت خواهید دید که وب سایت شما به سرعت امتیاز خوبی را در گوگل کسب میکند. در ادامه میتوانید در ویدیوی  زیر که آشنایی مختصری با جی تی متریکس هست را مشاهده کرده و موضوعات اصلی این دوره ی آموزشی را نیز ببینید


وضعیت دوره : این دوره در حال برگزاری است …

ویدیوی معرفی این دوره  و آشنایی اب GTmetrix

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *