آموزش صفر تا صد Front-End

اموزش برنامه نوبسب Front-End

آموزش صفرتا صد برنامه نویسی Front-End

 برنامه نوبسی Front-End یکی از شاخه های اصلی طراحی وب سایت و برنانه نویسی تحت وب است که هر کسی که بخواهد طراحی وب سایت را به صورت حرفه ای یاد بگیرد باید به خوبی به برنامه نویسی Front-End آشنایی و تسلط پیدا کند. در ادامه کمی در مورد برنامه نویسی Front-End صحبت خواهیم کرد تا بیشتر با این شاخه از برنامه نویسی تحت وب آشنا شوید.

حتما شما هم در مسیری که هستید و دارید طراحی وب سایت را یاد میگیرید، نام هایی مانند Back-end و یا  Front-End را شنیده اید و شاید ندانید که تفاوت این دو در چیست. برای این که کوتاه و کاربردی توضیح بدهیم باید بدانید که Back-End به برنامه نویسی تحت سرور گفته میشود که شامل طراحی پایگاه داده – کار با کدهای زبان اصلی وب سایت مانند php میباشد و در کل مباحث پشت صحنه طراحی وب سایت و برنامه نویسی تحت وب را شامل میشود که در دید کاربران نمی باشد.

ولی Front-End بخشی از وب سایت و یا برنامه های کاربردی تحت وب است  که در مرورگر کاربران پردازش می شود و با کاربران در تعامل می باشد مانند صحات وب سایت و یا قالب وب سایت.همچنین فرمها – فونت ها – حالت واکنشگرا بودن وب سایت همه و همه مربوط به برنامه نویسی Front-End  می باشد.زبان هایی که مربوط به برنامه نویسی Front-End ، زبان های پایه ای طراحی وب هستند مانند HTMLCSSJS و جدیدا هم تکنولوژی های جدید اضافه شده است مانند bootstrap sassLess و … که فقط ابزارهایی هستند که برنامه نویسی فرانت اند را راحت تر میکند.

درباره این دوره :

اگر شما هم در مسیر یادگیری طراحی وب سایت هستید و میخواهید که طراحی وب سایت را به خوبی و به صورت حرفه ای یاد بگیرید باید به مباحث Front-End هم تسلط کافی را پیدا کنید. یادگیری فرانت اند باعث میشود تا شما بتوانید هر نوع وب سایت با هر ظاهر و شکل و شمایل، و با هر ابزار مورد نیازی  که مشتری میخواهد طراحی کنید و برای همین یکی از نیازهای اصلی محسوب میشود. این دوره برای یادگیری و تبدیل شدن شما عزیزان به یک متخصص فرانت اند طراحی شده است و تمامی مباحث از پایه ای ترین یعنی صفر شروع شده و تا حرفه ای ترین مباحث پیش می رود تا بتوانید با دیدن این دوره ی آموزشی یه صورت کامل به مباحث فرانت اند تسلط پیدا کرده و به یک متخصص طراحی وب و فرانت اند تبدیل شوید.

هرچند این دوره به صورت صفر تا صد بوده و نیازی نیست که تجربه برنامه نویسی داشته باشید ولی آشنایی با مباحث اولیه وب و اینترنت و آشنایی خیلی جزئی با زبان های پایه ای مانند HTML خالی از لطف نیست.برای راحتی شما عزیزان این دوره به صورت جلسات مجزا منتشر میشود تا بتوانید دقیقا بر اساس نیاز خودتان آموزش ببینید. با هر بار آماده شدن و انتشار مبحث جدید ، جلسه آموزشی در سایت قرار میگیرد. همچنین با عضویت در کانال تلگرام میتوانید از آخرین دوره های منتشر شده سایت و این آموزش مطلع شوید.


نام دوره آموزشی    : آموزش جامع صفر تا صد برنامه نویسی Front-End

طول دوره آموزشی : تا زمانی که شما به یک متخصص تبدیل شوید

وضعیت دوره         : در حال انتشار …


جلسه اول : آشنایی با وب و مباحث اینترنت و وب سایت  ( دانلود رایگان )


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *