با درود بر شما دوست گرامی که قصد همکاری با ما را دارید.

خوشحالیم که میتوانیم در کنار یکدیگر قدمی در افزایش دانش و تخصص کسانی برداریم که میخواهند برای خود آینده ای روشن بسازند. جهت ادامه همکاری به صورت اصولی باید قرار دادی بین افراد وجود داشته باشد. در زیر قرار داد آنلاین برای شما باز شد است که با پر کردن این قرار داد ، همکاری  به صورت رسمی آغاز میشود. قبل از پر کردن این قرار داد باید به چندین قوانین توجه شود تا در آینده و در ادامه همکاری مشکلاتی پیش نیاید.

قوانین اصلی قرار داد همکاری با CWS

توجه !!!

( بنابر تغییرات در مسائل فنی و قانونی ممکن است گاهی در این قوانین کاری تغییراتی پیش آید. درصورتی که بعد از بسته شدن قرار داد همکاری ، برخی قوانین تغییر کند ، cws این قوانین جدید را به اطلاع خواهند رساند.در صورت که تازه میخواهید قرار داد همکاری ببندید باید حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.در صورت عدم مطالعه قوانین و بستن قرار داد نمی توانید هیچ ادعایی مبنی بر عدم اطلاعات قوانین سایت داشته باشید.)

۱– پرکردن این قرار داد  و ثبت آن به این معنی است که شما با تمامی قوانین سایت موافقت کرده اید و در آینده ادعایی بیشتر از حد تعریف شده نخواهید داشت. تمامی تعاملات همکاری بین همکاران و مدیریت سایت در چارچوب قرار داد خواهد بود و خارج از قرار داد هر مسئله ای که پیش آید متوجه مدیریت وب سایت نخواهد بود.

۲ – در صورتی که شما در زمینه تولید محتوای آموزشی قصد همکاری دارید بهتر است بدانید که تولید محتوا در cws فقط به دو صورت می باشد که یک حالت محتوای ویدیویی ( فیلم های آموزشی) بوده و دیگری به صورت مقالات است. مقالات به صورت رایگان در سایت و در اختیار بازدید کنندگان قرار میگیرد و بابت مقالات از کاربران سایت مبلغی دریافت نمی شود.در حالی که در مورد محتوای ویدیویی در صورت تخصصی بودن محتوا ، از کاربران مبالغ تعریف شده دریافت خواهد شد و در صورتی که شما همکاری گرامی محتوای آموزشی ویدیویی را تولید کرده باشید که در سایت در معرض فروش قرار دارد ۷۰ درصد از مبلغ به شما همکار عزیز خواهد رسید و ۳۰ درصد سهم وب سایت است.

۳ – برخی از محصولات آموزشی به صورت پارت (در جلسان مجزا) در اختیار کاربران قرار دارد. در چنین حالتی وقتی هر یک از جلسات به فروش برود مبلغ و سهم تعریف شده (  ۷۰ درصد ) در آخر هر هفته به حساب شما واریز خواهد شد. در صورتی که محتوا به صورت پکیج در سایت قرار گرفته باشد و یک جا به فروش رفته باشد کل مبلغ تعریف شده شما (۷۰ درصد) نیز در آخر هفته به حساب شما واریز خواهد شد.حال این که محصول به هر تعداد که فروش داشته باشد و یا فقط یک فروش  تفاوتی ندارد و شما بابت هر بار فروش سهم دریافت خواهید کرد.به عبارتی اگر شما به عنوان مثال آموزش طراحی سایت تولید کرده باشید با هر بار فروش این آموزش ، سهم ۷۰ درصدی به شما تعلق خواهد گرفت و به حساب شما واریز میشود.

۴ – در صورتی که محصولات آموزشی در سایت به فروش نرود مبلغ دریافتی شما هم صفر خواهد بود چرا که منبع درآمد سایت نیز بیشتر از راه فروش محصولات آموزشی می باشد. در صورتی که در ادامه همکاری از میزان درآمد خود نارضایتی داشته باشید و یا بخواهید به هر دلیل دیگری ، همکاری را قطع کنید، بهتر است بدانید محتواهای آموزشی که به اتمام رسیده و کامل شده و یک سری کامل مبالغ فروش را دریافت کرده اید جزء محصولات خریداری شده از شما تلقی شده و این محصول در اختیار وب سایت CWS می باشد و نمی توانید در مورد محتواهایی که مبالغ آن را حداقل یک بار به صورت کامل دریافت کرده اید ادعایی داشته باشید.فقط محتواهایی که هنوز هم در حال تولید هستند و یا به فروش نرفته اند به شما به صورت کامل پس داده خواهد شد و از وب سایت نیز برداشته میشود. چنانچه محصولاتی را که به cws فروخته و مبالغ آن را دریافت کرده اید را بعد از همکاری در اختیار دیگر وب سایت ها قرار دهید، cws این حق را دارد تا اقدامات قانونی را انجام داده و جرایم مربوطه را که قانون تایید خواهد کرد را از شما دریافت نماید.

۵ – دقت داشته باشید که در ویدیوهای آموزشی و یا هر محتوای دیگری که تولید میکنید به هیچ عنوان تبلیغات نکنید و به صورت مستقیم به وب سایت ها و دیگر رقبا و کسب و کارهای مشابه cws اشاره نکنید. در صورت مشاهده چنین حالتی، cws این حق را دارد تا محتوای شما را از بخش فروشگاه و وب سایت حذف کرده و  با شما قطع همکاری نماید.

۶ – وب سایت cws در کنار دوره های آموزشی که منتشر میکند در چهار چوب کاری خود ( الکترونیک – رباتیک و مباحثIT و طراحی وب )، کارهای پروژه ای نیز انجام میدهد.در صورتی که تخصص کافی در زمینه انجام پروژه ای را داشته باشید میتوانید در این خصوص نیز همکاری کنید.مبلغ دریافتی شما از پروژه به میزان تخصص و مهارت شما و همچنین کاری که انجام میدهید بستگی دارد و قرار داد پروژه ها به هیچ عنوان به این قرار داد مربوط نیست.در صورت همکاری در پروژ ، ه قرار داد جداگانه ای بسته خواهد شد و توافقات لازمه صورت می گیرد.

در زیر میتوانید فرم قرار داد را مشاهده کنید.پر کردن این فرم الزامی بوده و تمامی اطلاعات باید درست و صحیح باشد.مسئولیت عدم صحت اطلاعات بر عهده خود شما خواهد بود.

[contact-form-7 404 "Not Found"]