بازیابی اطلاعات

بازیابی اطلاعات حذف شده شما در کمترین زمان ممکن

نگاهی به حافظه های ذخیره اطلاعات

امروزه شاهد به وجود آمدن حافظه های مختلف با ظرفیت های متفاوتی هستیم که بنابر نیاز میتوانیم هر کدام از این حافظه های موجود در بازار را تهیه کنیم و اطلاعات مهم خود را در آن بریزیم و نگهداری کنیم،حافظه هایی مانند هارد دیسک ها ،فلش مموری ها و یا انواع رم .این حافظه ها میتوانند اطلاعات زیادی را نگهداری کنند. نگهداری اطلاعات به صورت دیجیتال بسیار مفید است و مزایای فراوانی دارد،ولی در کنار مزایای فراوان عیب بزرگی که این گونه حافظه ها دارند این است که به دلایل مختلفی اطلاعات ذخیره شده در آن ها از بین میروند که در این صورت برای صاحب اطلاعات میتواند یک فاجعه باشد.

تصور کنید یک شرکت تمام اطلاعات مهم حساب و کتاب خود را در یک هارد ذخیره کرده باشد و این هارد خراب شود و اطلاعات آن از دسترس خارج شود.خب چنین اتفاقاتی میتواند یک شرکت را به ورشکستگی برساند. در زمانی که حافظه مورد نظر چه هارد باشد و یا فلش مموری و …. آسیب می بیند و اطلاعات آن پاک میشود باید دست به کار شد و با روش های بسیار خاص و حرفه ای مجددا اطلاعات را بازیابی کرد. اینجاست که تخصص و ابزار مناسب برای بازیابی اطلاعات میتواند بسیار مفید باشد.

اطلاعات چگونه حذف میشوند ؟

دلایل زیادی وجود دارد که باعث میشود اطلاعات از مموری های مختلف حذف شود که میتوان به فرمت شدن،شوک الکتریکی،ضربه،ویروسی شدن و حتی استفاده نامناسب اشاره کرد. البته روش ذخیره سازی اطلاعات در حافظه های مختلف متفاوت است و به همین دلیل هم نحوه آسیب هایی که باعث پاک شدن اطلاعات میشود نیز فرق دارد که در نتیجه باعث میشود روش ها و ابزارهای مختلفی برای ریکاوری اطلاعات وجود داشته باشد.

برای مثال وقتی یک فلش مموری از دست شما به زمین بیفتد احتمال این که اطلاعات آن بر اثر ضربه افتادن پاک شود بسیارکم است و در حدود ۲۰ درصد می باشد،مگر این که فلش از ارتفاع زیادی و روی یک سطح سخت سقوط کند که خب در این صورت احتمال خرابی فلش و پاک شدن اطلاعات بسیار بالاتر می رود،این درحالی است که یک هارد دیسک حتی اگر از ارتفاعی فقط چند سانتی متری به زمین بیفتد و حتی به جایی بسیار نرم برخورد کند احتمال خرابی و از دست رفتن اطلاعات آن در حدود ۹۰ درصد است که بسیار بالاست.

البته حافظه ای مانند فلش مموری هم خود خرابی های مختلفی دارد که شایع ترین آن ها ویروسی شدن ،فرمت های ناخواسته و شوک الکتریکی است.در این حالت هم فلش مموری به یکباره توسط کامپیوتر شناخته نمیشود و در نتیجه اطلاعات درون آن هم دیگر در دسترس نیست. و یا رم موبایل ها هم دچار چنین مشکلاتی مانند فلش مموری میشوند. در زمانی که یک حافظه از هر نوعی که باشد دچار خرابی میشود هدف فقط یک چیز است و آن هم بازیابی اطلاعات و دسترسی به اطلاعات درون مموری است.

ریکاوری اطلاعات حذف شده از انواع حافظه ها در مرکز بازیابی اطلاعات

ما اینجاییم که به شما عزیزان در بازیابی اطلاعات کمک کنیم. با دارا بودن ابزارها و تجهیزات کامل و به روز نرم افزاری و سخت افزار و همچنین متخصصین حرفه ای در امر بازیابی اطلاعات میتوانیم هر نوع اطلاعاتی را از انواع حافظه ها مانند بازیابی هارد دیسک های اینترنال و اکسترنال، هارد های SSD ، حافظه های موبایل و تبلت و مموری کارتها ، تمامی مدل ها و برندهای فلش مموری را بازیابی کنیم.

همچنین کار بازیابی اطلاعات توسط سیستم ها در محیطی کاملا امن و رمزنگاری شده انجام می پذیرد تا اطلاعات مهم شما عزیزان همیشه محفوظ بماند.اگر هارد،فلش مموری،رم موبایل و هر حافظه ای دارید که به هر شکل اطلاعات آن حذف شده میتوانید با تماس و مراجعه به مرکز بازیابی اطلاعات و تحویل مموری خود اقدام به بازیابی اطلاعات کنید. این مرکز تمام تلاش خود را خواهد کرد تا در کمترین زمان ممکن اطلاعات شما را بازیابی و در اختیار شما قرار دهد.

تفاوتی نمی کند که حافظه مورد نظر چه نوعی است ،ریکاوری در مرکز بازیابی اطلاعات روی تمامی حافظه ها با تمامی برندها انجام میشود.همچنین تفاوتی ندارد دلیل پاک شدن اطلاعات از روی حافظه مد نظر شما چه چیزی بوده است،زیرا در ابتدا عیب یابی انجام میشود نا وضعیت حافظه مشخص شود و سپس قبل از استارت انجام کار با شما عزیزان هماهنگی صورت می گیرد و اعلام هزینه میشود تا در صورت موافقت کار بازیابی انجام شود.

جهت هماهنگی با واحد بازیابی اطلاعات میتوانید با استفاده از پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

 

نشانی مراجعه: تهران – خیابان انقلاب – بین خیابان قدس و خیابان وصال – خیابان اسکو – پلاک ۱۲ – طبقه سوم – واحد ۸- شرکت آساره عصر زمین دوم.

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۴۸۷۵۲۹

موبایل: ۰۹۳۷۸۹۰۳۰۲۶

ساعت کاری و مراجعه حضوری: ۹ صبح الی ۱۷ عصر (شنبه الی چهارشنبه)

ساعت کاری و مراجعه حضوری: ۹ صبح الی ۱۵ عصر (پنجشنبه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *