آموزش CSS

آموزش css و css3

دوره ی آموزشی css و css3

با سلام خدمت شما کاربران گرامی، در خدمت شما هستیم با دوره ی آموزش کاربردی css. در ابتدا خیلی کوتاه در مورد زبان برنامه نویسیcss به شما عزیزان توضیح میدیم تا بهتر بدونید که cssچی هست و چه استفاده ای در طراحی وب سایت داره. زبان های پایه ای وب سایت ها html هست که ساختار صفحات و قالب های وب سایت رو میسازه و همین صفحه ای که شما مشاهده میکنید به صورت HTML هست ، موضوعی که وجود داره این هست که شما میتونید یک صفحه وب سایت رو با HTML ایجاد کنید ولی این صفحه وب بی رنگ – بدون کنترل  کامل بر روی فونت هست و این که به سختی میشه عناصر رو اونطور که دلخواه هست و یا به صورت انیمیشنی در صفحه وب قرار داد.

پس این همه صفحات وب سایت  به چه شکل به زیبایی طراحی می شوند و دارای کلی رنگ و لعاب هستند؟

دقیقا اینجاست که زبان استایل نویسی CSS وارد میشه. یک طراح وب سایت در حین این که صفحه وب سایت رو طراحی میکنه با HTML همزمان با استفاده از زبان CSS فونت ها – اندازه و رنگ فونت ها – چیدمان و نحوه ی نمایش عناصر در صفحه وب و بسیاری کارهای زیبا سازی رو انجام میده و بدون استفاده از CSS نمیتوان وب سایت زیبایی داشت و یکی از مهمترین زبان هایی هست که شما باید به عنوان کسی که شروع به یادگیری طراحی وب سایت کردید اون رو یاد بگیرید. تفاوتی هم نداره که شما وب سایت خودتون رو با استفاده از CMS ها راه اندازی کنید و یا به صورت اختصاصی کد نویسی کنید  و یا این که از چه زبانی برای طراحی وب سایت استفاده میکنید در هر حال باید و باید CSS رو بلد بوده باشید.

در این دوره چه چیزی رو یاد می گیرید ؟

یادگیری زبان های برنامه نویسی مانند CSS باید به صورت کاربردی و عملی بوده باشه بنابراین ، این دوره به صورت کاملا عملی و پروزه محور بوده و از تئوری هایی که هیچ کاربردی در یادگیری ندارند پرهیز شده است. در این دوره از ابتدا و بعد از توضیحات شروع میکنیم به کدنویسی با استفاده از CSS. یعنی یک وب سایت ساده HTML رو استایل دهی میکنیم و شما به صورت کامل با روش نوشتن کدهای CSS و به کارگیری استایل در صفحات HTML به خوبی آشنا شده و میتونید به صورت حرفه ای یک وب سایت رو ( هر نوع وب سایتی که باشه ) استایل دهی کنید. با یک جستجوی ساده در آگهی های استخدام طراحی وب خواهید دید که تقریبا  در تمامی آگهی ها تسلط بر HTML و CSS از مهمترین تخصص هایی هست که باید داشته باشید.

وضعیت دوره : این دوره ی آموزشی در حال برگذاری است …


 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *