در اینجا اطلاعاتی کامل در رابطه با فعالیت وب سایت و خدمات ما را میتوانید مشاهده کنید.

یک معرفی کوتاه 

وب سایت cws ( کلاینت وب سرور ) از حدود ۵ سال پیش کارش را شروع کرده و از همان ابتدا هدفمان این بود که بتوانیم به زبانی بسیار ساده دو مبحث بسیار مهم دنیای امروز یعنی برنامه نویسی و الکترونیک را به علاقه مندان یاد بدهیم.طی سال ها تجربه در زمینه های الکترونیک – رباتیک و برنامه نویسی متوجه شدیم که افراد زیادی به این حوزه ها علاقه مند هستند ولی به دلیل زیاد بودن منابع مختلف و عدم آموزش صحیح در برخی منابع ، خوب و کامل و خصوصا کاربردی نتوانستند آن طور که باید در این حوزه ها اطلاعات کسب کنند.

البته وب سایت های زیادی در زمینه های الکترونیک و رباتیک و یا برنامه نویسی در داخل فعال هستند که هرکدام در نوبه خود واقعا به خوبی عمل کرده و خیلی از خلاء ها را پر کرده اند که کار آن ها قابل احترام بوده و باعث شده اند تا اطلاعات در اختیار همگی قرار بگیرد.به همین دلیل ما هم قدمی هرچند کوچک را در این راستا برداشته ایم تا بتوانیم اطلاعات و آموزش های مفید و کاربردی را در اختیار علاقه مندان قرار دهیم.

اصلی ترین تفاوت وب سایت cws این است که ما کار را به صورت واقعا عملی اجام میدهیم و تمامی آموزش های تهیه شده در این وب سایت را اگر مشاهده فرمایید خواهید دید که به مانند یک کارگاه واقعی الکترونیک و نه تئوری بوده و شما در زمان آموزش در یک محیط واقعی روش کار را مشاهده خواهید کرد به گونه ای که میتوانید با استفاده از دوره های آموزشی در زمینه های مختلف همزمان کار کرده و تمامی مطالب را دقیقا پیاده کنید و به خوبی مسئله را یاد بگیرید.

به عنوان مثال اگر شما تعمیرات پاور و منابع تغذیه را میخواهید یاد بگیرید نیاز است که تمام بخش های یک پاور را به خوبی بشناسید و تمامی قطعات را لمس کرده و با آن ها کار کنید تا به معنای واقعی بتوانید یک منبع تغذیه را عیب یابی و تعمیر کنید که در دوره آموزشی مرتبط شما این مورد را مشاهد کرده و در یک کارگاه تعمیرات پاور قرار خواهید گرفت و همزمان خواهید توانست پاور را عیب یابی و تعمیر نمایید.

در ادامه میتوانید اطلاعات بیشتری را در باره ما به صورت تفکیک شده کسب کنید و همچنین برخی از قوانین استفاده از سایت را بشناسید.

در این بخش درباره روش های پرداخت در وب سایت cws اطلاعات لازم را به دست خواهید آورد.

 ما برای راحتی شما عزیزان برای خرید محصولات، چند روش پرداخت را قرار داده ایم که به راحتی و سهولت خواهید توانست بنابر انتخاب خودتان پرداخت را به صورت ایمن و به راحتی انجام دهید.

روش اول پرداخت استفاده  از درگاه های آنلاین  

در این روش وقتی شما محصولی را خریداری می کنید کافی است روی پرداخت و یا تسویه حساب کلیک کنید تا به صفحه پرداخت بانکی منتقل شوید که در صفحه پرداخت بانکی خواهید توانست مبلغ را به راحتی پرداخت کنید.فقط موضوع مهم این است که در صفحه پرداخت بانکی حتما ایمیل خود را وارد کنید تا رسید و شماره پیگیری به ایمیل شما ارسال شود و همچنین بعد از اتمام عملیات پرداخت روی دکمه تاییدیه که در صفحه نمایش داده میشود کلید کنید تا به صفحه  محصول در وب سایت برگردانده شوید تا بتوانید محصول را اگر دیجیتالی بود دانلود کنید و یا اگر فیزیکی و قابل ارسال بود سفارش شما تکمیل شود. پس حتما به این موارد توجه کنید.

مشکلات و خطاهای این روش پرداخت و راه حل 

اگر در هر یک از فرایند پرداخت آنلاین مشکلی پیش آمد نیازی نیست خودتان را نگران کنید.چرا که پول شما از دست نمی رود.وقتی که در پرداخت مشکلی وجود داشته باشد تا حدود 72 ساعت کاری مبلغ به صورت خود کار به حساب شما بازگردانده میشود که میتوانید چک کنید. در صورتی که مبلع به حساب شما بازگشت داده نشد کافیست که از بخش تماس با ما به ما اطلاع دهید تا پیگیری کرده و مشکل شما را حل کنیم.

روش دوم پرداخت ، انتقال مبلغ به صورت مستقیم ( کارت به کارت )

اگر به هر دلیلی امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه های پرداخت وجود نداشت، به راحتی میتوانید مبلغ هزینه را کارت به کارت کنید که شماره کارت در صفحه تماس با ما موجود است. موضوع مهمی که در انتقال کارت به کارت وجود دارد این است که بعد از انتقال مبلغ باید حتما نام و نام خانوادگی - شماره تلفن خود به همراه شماره پی گیری پرداخت و یا تصویر رسید پرداخت و محصولی را که سفارش داده اید را به واتس اپ و یا تلگرام به شماره 09378903026 ارسال نمایید تا تایید شده و محصول در اختیار شما قرار بگیرد.

لازم به ذکر است که اگر پرداختی انجام شود و سپس اطلاعات را دقیق برای ما ارسال نکنید بعد از گذشت زمان سه روز امکان بازیابی سفارش شما سخت شده و در برخی موارد امکان پذیر نخواهد بود،بنابراین حتما در همان روز پرداخت اطلاعاتی خود را که در بالا ذکر شد شامل نام و .... را برای ما ار طریق اعلام شده ارسال فرمایید.

مشکلات و خطاهای احتمالی و راه حل

در این مورد پرداخت ها معمولا مشکل خاصی به وجود نمی آید و فقط باید در زمان انتقال مبلغ به نام گیرنده و صاحب حساب دقت کنید تا به اشتباه مبلغ را به کارت فرد دیگری انتقال ندهید.  مسئولیت عدم دقت به نام و نام خانوادگی صاحب حساب گیرنده و کارت مقصد و واریز اشتباه وجه ، به عهده خودشما می باشد و مرتبط به خدمات سایت نبوده و امکان پیگیری از طریق ما وجود ندارد پس حتما به این مورد توجه فرمایید.نام و نام خانوادگی و شماره کارت واریز وجه در صفحه تماس با ما به صورت دقیق درج شده است.

با تشکر از همراهی شما کرابران عزیز و گرامی 

در این بخش روش های ارسال کالاهای فیزیکی توضیح داده شده است

در وب سایت cws ما برای راحتی شما عزیزان چندین روش ارسال محصولات را قرار داده ایم تا به راحتی بتوانیم کالاها یا محصولات خریداری شده را در کمترین زمان به دست شما عزیزان برسانیم.

روش اول، ارسال محصولات دانلودی 

در بساری موارد ما پیام هایی را از مشتریان دریافت میکنیم که محصول خریداری شده آن ها دانلودی بوده و نیازی به ارسال فیزیکی ندارد.به گونه ای که بعد از پرداخت میتوانند محصول خریداری شده را دانلود نمایند،مانند دوره های آموزشی. ولی در برخی از عزیزان امکان دانلود را ندارند که میتواند دلایل مختلفی داشته باشد از جمله کندی و ناپایداری اینترنت ، نداشتن حجم کافی برای دانلود و ... به همین دلیل اگر شما هم از دسته افرادی هستید که به هر دلیلی نمی توانید محصولات دانلودی را دریافت کنید به راحتی میتوانید به ما اطلاع دهید تا محصول در قالب DVD برای شما ارسال شود. البته لازم به ذکر است که ارسال فیزیکی هر یک از محصولات هزینه ارسال پستی را در برخواهد داشت که این هزینه به صورت ثابت برای اقلام پایین تر از وزن 500 گرم 15 هزارتومان میباشد. 

از آن جایی که اداره پست دارای چندین روش ارسال مرسوله از جمله پست سفارشی و یا پشت پیشتاز است ما برای راحتی شما عزیزان پست پیشتاز را به عنوان روش ارسال پستی قرار داده ایم چون پست پیشتاز طی 2 الی 3 روز محصول را به دست شما می رساند و سریعترین روش ارسال مرسوله می باشد و نرخ ثابت همان 15 هزارتومان است که در بالا ذکر شد.پس اگر نمی توانید محصولات دیجیتالی را دانلود کنید نگران نباشید.کافی است که بعد از خرید و پرداخت یک پیام برای ما ارسال کنید تا محصول برای شما آماده و ارسال شود. اطلاعات تماس را میتوانید از بخش تماس با ما مشاهده کنید.

ارسال محصولات فیزیکی

بسیاری از کالاها مانند محصولات الکترونیکی فیزیکی هستند و باید برای استفاده برای شما ارسال شوند.برای این موضوع هم ما پست پیشتاز را قرار داده ایم و نرخ ثابت آن برای محصولات تا سقف 500 گرم همان 15 هزارتومان می باشد که البته بنابر اندازه و تعداد محصول خریداری شده و همچنین وزن محصولات این هزینه برای محصولات فیزیکی متغیر است. ولی خب از آن جایی که محصولات تولید شده توسط ما از نظر اندازه کوچک و سبک وزن هستند به همین دلیل معمولا هزینه ارسال همان نرخ ثابت است.ولی اگر هزینه بیشتری وجود داشته باشد این هزینه قبل از ارسال کالا برای شما ارسال میشود.

البته موضوع مهم این که برای خریدهای بالای 300 هزارتومان ارسال پستی رایگان میباشد و هیچ هزینه پستی از خریداران دریافت نخواهد شد.